Mehmettüre Anamur Spora Başarılar diledi - Anamurbasin

Mehmettüre Anamur Spora Başarılar diledi

 

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe bu sezon Bölgesel Amatör Lig’te mücadele edecek olan Anamur Belediyespor’un idmanına katılarak  takıma 3.Lig yolunda başarılar diledi.

Geçtiğimiz günlerde kurban keserek,  dualarla idmanlara başlayan Anamur Belediyespor’a, Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe idmanına katıldı.

Yeşil Beyazlı ekibi Anamur Şehir Stadında antrenman yaparken seyreden Başkan Türe Anamur Belediyespor’ a verdiği desteği takıma olan güvenini dile getirirken; “  Aramıza yeni gelen arkadaşlar var;  öncelikle hoş geldiniz. Anamur Belediyespor isim yapmış bir takımdır. Bir sezon rekor kırdık 26 seri galibiyet aldık. 3. Ligden döndük. 2 defa yarı finalden döndük.

“Her şeyden Önemlisi Disiplin”

Her şeyden önemlisi de disiplin. Disiplin olmazsa başarı olmaz. Birbirimize saygı duyalım. Futbol hep umuttur arkadaşlar, sezon başında bir umutla başlarsın, bu umutlar sezon sonuna kadar devam eder. Sezon sonunda  ya  hayal kırıklığına uğrarsın yada hedefe ulaşırsın. Bu umudu ben hep yaşıyorum. Futbola uzak biri değilim, ara ara gelip bende sizlere eşlik ediyorum. Bilirsiniz  bu tarz takımlar, etkinlikler birçok  küçük il ve ilçelerde istenmeyen durumdadır, fuzuli para harcandığını düşünülen yerlerdir. Ama ben tam tersini düşünüyorum . Siz Anamur’umuzun bir değerisiniz ve sahip çıkmalıyız.  Anamur spor için her şeye katlandım, katlanırım da.  Futbol çok farklı bir şeydir. Mutlaka hepinizin bir hayali vardır. İnşallah size de sizin hayallerinize de bir şeyler katarız. Biz sizin elimizden geldiğince ihtiyaçlarınızı karşılamaya çalışıyoruz. Sizden tek isteğimiz bu sene bizi profesyonel lige atın . Teknik Direktörümüz Selehattin Şan  Anamur’u tanıyan bir hocamız, size her konuda yardımcı olabilecek, şehirle iyi diyaloglar kurmanızı sağlayabilecek bir hocamız. Biz, belediye olarak her zaman yanınızdayız. Kendim de bizzat maçlarınızı  izliyorum, elimden geldiğince kaçırmamaya çalışıyorum “ şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın