Mehmettüre Seçimlerde Adaymı?? Basın Açıklaması - Anamurbasin

Mehmettüre Seçimlerde Adaymı?? Basın Açıklaması
 

 

Değerli hemşehrilerim,
Saygıdeğer kamuoyu,

Bilindiği gibi Kasım 2019’da yapılması planlanan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimleri 24 Haziran 2018 tarihine çekilerek, erken seçim kararı alınmıştır.

Alınan bu seçim kararının ardından, başta 9 yıldır yöneticiliğini yaptığımız ilçemiz Anamur olmak üzere, Mersin İl ve İlçe Teşkilatlarımızdan büyük bir teveccüh, samimiyet ve güvenle milletvekilliği adaylığı teklifi almış bulunmaktayım.


9 yıllık Anamur Belediye Başkanlığımız ve son iki yılda İYİ Parti’nin kuruluş sürecinde yaşadığımız sıkıntılar, İYİ bir Anamur, İYİ bir Mersin ve İYİ bir Türkiye için ekibimizle birlikte göğüslediğimiz zorluklar, ‘’Söz konusu vatansa, gerisi teferruattır’’ anlayışımızın Anamurlu ve Mersinli Hemşehrilerimizce samimiyetle benimsenmesi ve kabul görmesi bizleri son derece mutlu etmiştir.
9 yıl önce yola çıkarken ‘’Herşey Anamur İçin’’ demiştik. 9 yılın sonunda yine aynı şevk ve heyecanla ‘’İYİ Bir Anamur’’ ve ‘’İYİ Bir Mersin’’ için mücadele edeceğimizden kimsenin şüphe duymamasını istiyorum.


Gerek 9 yıl evvel Anamur’a gelirken, gerekse 2 yıllık mücadelenin ardından büyük zorluklar ve bir o kadar da inanç ve azimle kurduğumuz İYİ Parti’de yürüttüğümüz hiçbir faaliyette, şahsi bir beklenti içerisine girmeden tamamen ülke menfaatlerine yönelik çalışmalar yapmaya gayret ettiğimizin bir kez daha altını çiziyor, ve 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimleri’nde, milletvekili adayı olmadığımı siz değerli hemşehrilerimle paylaşmak istiyorum.


Bu duygu ve düşüncelerle, şahsıma milletvekili olmam yönünde teklif ve öneride bulunan Mersin İl ve İlçe Teşkilatlarımıza, Anamurlu ve Mersinli Hemşehrilerimize, Mersin dışından bizlere ulaşarak desteklerini ileten sevenlerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.


Milletvekilliği Genel Seçimleri’nde aday olarak yola çıkan tüm aday adaylarımıza demokratik, etik ve seviyeli bir şekilde seçim çalışmalarını tamamlayarak ülkemizi İYİliklerle buluşturmalarını temenni ediyor, başarılar diliyorum.

Biliniz ki;
‘’Anamur’a sözümüz var,
Mersin’e sözümüz var…’’

Kaynak:www.anamurbel.tr